среда, 29. март 2023. Вести денес: 0
home Познати

Лута му е на кралското семејство: Позната причината зошто Анџелина Џоли не се појави на свадбата на Хари и Меган, со ова ја навредиле

Лута му е на кралското семејство: Позната причината зошто Анџелина Џоли не се појави на свадбата на Хари и Меган, со ова ја навредиле

Анџелина Џоли не дошла на британската кралска венчавка, а се шпекулира дека му е налутена на кралското семејство.

Сега „испливаа“ нови детали за венчавката.

Анџелина наводно не сакала да дојде на свадбата на годината, бидејќи не и било дозволено да ги донесе децата, поради што актерката сметала дека кралското семејство не ја испочитувало.

-Беше навредена поради тоа што нејзините деца не се поканети. И дозволија да доведе придружба, што е повеќе отколку што им дозволија на другите, но таа немаше кога да донесе,  рекол извор кој бил информиран за целиот случај.

loading...

Најнови вести