вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Луна со стомак до заби во бикини: Нејзиното момче ја однесе на луксузен одмор кој чини брдо пари, луксузот е речиси на секаде меѓу нив

Луна со стомак до заби во бикини: Нејзиното момче ја однесе на луксузен одмор кој чини брдо пари, луксузот е речиси на секаде меѓу нив

Луна Џогани престојува во Дубаи со својот избраник, Марко Миjковиќ, кој ова патување и го подари за роденден.

Имено, Луна веднаш им покажа на своите фанови каков рај ја опкружува, но се сликаше и во костим за капење во 7-миот месец од бременоста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Џогани носеше дводелен костим за капење во портокалова боја и многумина и порачаа да изгледа одлично.

Судејќи според фотографиите, Луна сепак има завидна линија во седмиот месец од бременоста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Коронавирус