сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 55
Во живо

Трибина на ВМРО-ДПМНЕ: Гоце е Македонија

home Познати

Луна штотуку се породи, а веднаш отиде на ремонт – Пејачката гордо најави дека е време за тоа (ФОТО)

Луна штотуку се породи, а веднаш отиде на ремонт – Пејачката гордо најави дека е време за тоа (ФОТО)

Луна Џогани отиде на естетска корекција.

Луна Џогани неодамна се оствари во улогата на мајка, а сега на својот Инстаграм профил откри дека е време за ремонт.

Таа објави фотографија на која се гледа дека е подготвена за некоја естетска корекција, а во описот на истата стои:

– Време е за ремонт!

Судејќи според објавата, јасно е дека ријалити победничката ќе направи некоја корекција на нејзиното лице, но засега е непознато што точно…

Во секој случај, промената секако ќе биде видлива, па дури и ако сака, нема да може да скрие што точно направила.