понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 142
Во живо

Следете во живо: Live chat со Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ

home Познати

Луна прозборе за апсењето на нејзиниот татко Гаги, еве во какви односи се сега!

Луна прозборе за апсењето на нејзиниот татко Гаги, еве во какви односи се сега!

Денсерот Гаги Џогани неодамна беше уапсен со кокаин, а во тоа време неговата ќерка Луна беше на одмор во Турција со дечкото Марко.

Сега за српски „Блиц“, Луна откри дека се слушнала и видела со својот татко после неговото апсење, па призна дека се е во најдобар ред со нивниот однос.

 

View this post on Instagram

 

Čestitam mojim najdrazim na veridbi. Da budete srećni i do kraja života zajedno. Volim vas❤️

A post shared by Gagi Djogani (@gagiidjogani) on

-Се е во ред, се видовме вчера. Се е во најдобар ред, добро се чувствува, што се однесува до мене, се е во ред, рекла Луна.

Коронавирус