понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

Луна позира во минијатурно бикини три месеци по породувањето: Погледот ќе ви го одземат џиновските гради (ФОТО)

Луна позира во минијатурно бикини три месеци по породувањето: Погледот ќе ви го одземат џиновските гради (ФОТО)

Луна Џогани три месеци по породувањето покажа како изгледа во бикини.

Имено пејачката заедно со својот сопруг и ќеркичка уживаат далеку од градските гужви и тоа во викендица која поседува и базен.

Луна таму позираше во минијатурно бикини само три месеци по породувањето, а вниманието освен пејачката го привлече и нејзината ќерка Миа.

„Убави сте“, „Луна одлично изгледаш“, „Браво, три месеци по породувањето“, се само дел од коментарите на фановите.

Инаку Луна по породувањето во една утринска емисија се пожали дека не ја почитувала диетата до крај и дека мисли дека е дебела.

Најнови вести

Локални избори 2021