четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 42
home Познати

Луна покажа како и започнува утрото: „Блазе си и на Миа со ваква прекрасна мајка“ (ФОТО)

Луна покажа како и започнува утрото: „Блазе си и на Миа со ваква прекрасна мајка“ (ФОТО)

Луна Џогани покажа како и започнува денот, со прекрасни моменти со ќерката Миа.

Поранешнта ријалити натпреварувачка со своите следбеници на Инстаграм сподели видео од кое многумина се разнежнија.

Таа неколку пати низ смеа ја бакнуваше и прегрнуваше својата ќерка, која пак цело време се смее што значи дека и годи ваквото внимание.

– Што правиш?, Луна ја прашала Миа.

Под видеото, кое е дел од Инста-стори, Луна го опиша овој момент.

– Вака започнува утрото! – напиша Луна, со емотикони од срце и сонце дека посакува „добро утро“.

„Ова е сон на секоја жена“, „Миа е симпатична, како мече“, „Блазе си и на Миа кога има толку прекрасна мајка“, се некои од реакциите на фановите на Луна на Инстаграм.

Џогани потоа додаде дека набавила нов додаток на количката за бебиња.

– Дојде време за овој дел од количката, бебето порасна – напиша Луна, во видеото на Инста -сторито.

Да потсетиме, Луна неодамна ја роди слатката Миа, која ја воспитува со својот избраник, Марко Миjковиќ.

Најнови вести

Локални избори 2021