вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 14
home Познати

Луна и Марко купија стан: Парот ги отвори вратите од скромниот дом, а кога ќе дознаете како го купиле истиот сè ќе ви стане јасно (ВИДЕО)

Луна и Марко купија стан: Парот ги отвори вратите од скромниот дом, а кога ќе дознаете како го купиле истиот сè ќе ви стане јасно (ВИДЕО)

Луна Џогани и Марко Миљковиќ неодамна се остварија во улогата на родители, а денеска објавија дека имаат уште еден повод за славење во домот.

Имено парот се поднови со нов стан во кој треба да се пресели во ноември оваа година.

Истиот се наоѓа во Белград, во населеното место Бежанска коса, а од таму тие објавија и видео запознавајќи ги фановите со нивниот иден дом.

Своевремено се шушкаше како фановите им плаќа се, но Марко и Луна во видеото открија дека станот половина го купуваат во ќеш, а половина на кредит.

Во продолжение видете го нивниот двособен стан:

Коронавирус