среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 114
home Познати

Луна Џогани за два дена слави роденден: На поклон доби луксузно патување во Дубаи, а пред време започнаа да и пристигнуваат и други поклони (ФОТО)

Луна Џогани за два дена слави роденден: На поклон доби луксузно патување во Дубаи, а пред време започнаа да и пристигнуваат и други поклони (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Луна Џогани и нејзиниот вереник Марко Миљковиќ отпатуваа во Дубаи за да го прослават нејзиниот 25-ти роденден на 8-ми март.

Луна од нејзиното момче добила поклон луксузно патување, а сега се пофали со останатите поклони.

Имено, на нејзе веќе започнаа да и пристигнуваат честитки и поклони за нејзиниот роденден, и тоа два дена порано.

Таа на Инстаграм објави фотографии од цвеќе, бомбоњери и балони, а потоа им се заблагодари на сите кои мислат на нејзе.

Најнови вести

Коронавирус