сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 78
home Познати

Луна Џогани си ги зголеми градите (ВИДЕО)

Луна Џогани си ги зголеми градите (ВИДЕО)

Луна Џогани си ја исполни долгогодишната желба и си стави силикони, додека цело време поддшка и даваа мајка и Анабела Атијас и нејзиното момче Марко Миљковиќ, со кого е заедно од Задруга 2.

Луна очигледно многу добро се чувствува, затоа што после само два дена пуштена е од болница, на домашно лекување.

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ не ја симнува насмевката од нејзиното лице, а иако видео снимката е кратка можат да се забележат новите гради на Луна.

Како што може да се забележи на истото, градите и изгледаат нешто поголеми од претходно, а и Луна уште на себе носи преврски, пренесуваат српските медиуми.

Коронавирус