понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 126
home Познати

Луна Џогани „пука“ во тесен фустан, а во прв план трудничкиот стомак (фото)

Луна Џогани „пука“ во тесен фустан, а во прв план трудничкиот стомак (фото)

Вљубената двојка Марко Миљковиќ и Луна Џогани го очекуваат своето прво дете, девојче кое ќе го викаат Миа.

Луна често поставува фотографии на својот Инстаграм профил, а сега сподели и едно селфи од лифтот, што воодушеви многумина.

Имено, Џогани позираше во лифтот, а таа беше облечена во палто и тесен фустан, па во фокус дојде трудничкиот стомак.

Луна е на средина од бременоста, а во овој период стомакот се повеќе расте, а таа ужива горделиво да се пофали во секој момент.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија