четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 64
home Познати

Луна Џогани на големи маки – младата пејачка се уште не може да се породи, а од овие зборови фановите се загрижија за идната мајка

Луна Џогани на големи маки – младата пејачка се уште не може да се породи, а од овие зборови фановите се загрижија за идната мајка

Блогерката и поранешната ријалити учесничка како и пејачка Луна Џогани само што не се породила, а сега признала и како се чувствува во 40-тата недела од бременоста.

Имено, таа се снимаше во лифт со огромниот стома, а по нејзиниот израз на лицето се гледа дека едвај чека да стане мајка.

-40 недела од бременоста, моето бебе и понатаму не сака да излезе. Ете, сака да биде во стомакот, напиша пејачката.

Инаку Марко и Луна очекуваат девојче и истото ќе го носи името Миа.

Коронавирус