вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Луна Џогани кажа ДА: Никој не веруваше во нивната љубов, но на крај – победија! (ВИДЕО)

Луна Џогани кажа ДА: Никој не веруваше во нивната љубов, но на крај – победија! (ВИДЕО)

Луна Џогани и Марко Миљковиќ својата врска ја започнаа во „Задруга“.

Во нивната љубов никој не веруваше, но тие им ја затворија устата на злобниците и издржаа во љубовната врска.

Имаа многу турбуленции и падови, но се чини денес е нов почеток за нив.

Марко ја запроси Луна, а таа кажа ДА!

Како изгледаше одлично организираното запросување и реакцијата на Луна… можете да погледнете во ова видео:

Најнови вести

Локални избори 2021