понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 39
home Познати

Луна Џогани има што да покаже: Додека девојките гледаа колку се здебелил нејзиниот свршеник, мажите плакнеа очи од нејзините гради

Луна Џогани има што да покаже: Додека девојките гледаа колку се здебелил нејзиниот свршеник, мажите плакнеа очи од нејзините гради

Младата српска пејачка Луна Џогани заедно со својот свршеник Марко Миљковиќ се на одмор во Турција, а од таму парот редовно споделува фотографии со фановите.

И додека Луна со денови се сонча на сонце и добива бронзена боја на телото, нејзиното момче одмара под сенка, но и предизвикува големо внимание во јавноста.

Имено додека пејачката има со што да се пофали (силиконите) тој се гордее со својот стомак кој не се срами да го покаже, коментираат фановите под нивните објави на Инстаграм.

И додека фановите чекаат тој да ослабе, очите ги плакнат со неговата понежна половина која изгледа поубаво од било кога, погледнете.

Коронавирус