четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Луна Џогани го промени изгледот во петиот месец од бременоста: „Сега сум старата јас“

Луна Џогани го промени изгледот во петиот месец од бременоста: „Сега сум старата јас“

Луна Ѓогани и во петиот месец од бременоста и за четири месеци ќе го роди своето прво дете, ќерка која ќе ја крсти Миа.

Иако во последните месеци се повлече од јавност, Луна сега на своите следбеници им откри дека го променила личноот опис односно ставила надоградба на косата и е русокоса. Инаку, таа претходно ја тргна надоградбата бидејќи имала гадења и потешкотии во бременоста.

Имено младата пејачка за српските медиуми изјави дека веќе и поминал тешкиот дел од бременоста и дека сега си посветува време самата на себе.

„Луна се врати. Помина тешкиот период, поминаа уморот и она – не ме интеренсира како изгледам. Сега во петиот месец влегувам како стара Луна, долга и русокоса. Тоа сум јас, се чувствувам као да сум во своја кожа“, напиша Ѓогани покрај фотографијата.

-И да се знае, не сум се здебелила, само носам широка облека, јас сум згодна трудница, вели во својата објава пејачката.

Коронавирус