петок, 18. септември 2020. Вести денес: 44
home Познати

Луна Џогани Божиќ го дочекала далеку од својот семеен дом со ова момче (ФОТО)

Луна Џогани Божиќ го дочекала далеку од својот семеен дом со ова момче (ФОТО)

Луна Џогани Бадниковата вечер ја поминала надвор од својот семеен дом.

Таа Божиќ го дочекала во домот на најдобриот пријател од реалното шоу „Задруга“, Сава Перовиќ.

Имено, пејачите во друштво на мајката на Перовиќ Блонди со чашка ракија прославуваа до доцна во ноќта, а сето тоа го споделија на социјалната мрежа на ИНстаграм.

Луна го испочитува верувањето дека светиот празник треба да се помине со човекот кој најмногу го сакаш, ,а тоа е секако нејзиниот пријател Саво.

Коронавирус