четврток, 5. август 2021. Вести денес: 21
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Познати

Луна брои ситно до раѓањето, а Марко внимава и на двете: „Тато секогаш се грижи за бебето“

Луна брои ситно до раѓањето, а Марко внимава и на двете: „Тато секогаш се грижи за бебето“

Блогерката и поранешна натпреварувачка во реалноста Луна Џогани Миjковиќ и нејзиниот сопруг Марко Миjковиќ наскоро ќе станат родители, а таа едвај чека да се роди нивната ќерка Миа.

Претходните денови Луна гордо го покажа трудничкото стомаче, а сега со ново соопштение ги омекна своите придружници.

Имено, таа на својот Инстаграм сега објави видео на кое Марко го гали стомакот.

„Тато секогаш се грижи за бебето“, напиша Луна додавајќи му срца.

Инаку, Луна неодамна откри дека ќе се откаже од кариерата и ќе стане домаќинка кога ќе ја роди ќерката Миа.

Коронавирус