среда, 15. јули 2020. Вести денес: 249
ИЗБОРИ 2020

ДИК СО НОВИ БРОЈКИ: Еве колкава е излезеноста до 19 часот во Македонија

home Познати

Луксуз за сите пари: Лепа Брена ја покажа куќата (ФОТО)

Луксуз за сите пари: Лепа Брена ја покажа куќата (ФОТО)

Една од најголемите ѕвезди во поранешна Југославија Лепа Брена реши за прв пат да го покаже својот дом. Вилата се наоѓа во елитниот дел на населбата Бежаниска коса. Во неа се е уредено со стил. Надворешноста е во црвена боја, во дворот има базен и летниковец.

Внатре пак има стилски мебел, позлатени огледала и кујна во италијански стил.Што би се рекло, луксуз за сите пари.