вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 118
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Луксуз од соништата: Водителката на ТЛЗП го прослави својот роденден, но кога ќе дознаете колку години наполни ќе подзинете (ФОТО)

Луксуз од соништата: Водителката на ТЛЗП го прослави својот роденден, но кога ќе дознаете колку години наполни ќе подзинете (ФОТО)

Познатата водителка на шоуто „Твоето лице звучи познато“ го прослави својот роденден.

Водителката Марија Килибарда прославата по повод својот 38 роденден ја направила на луксузен остров прославувајќи со најблиските пријатели.

#joy ?

A post shared by marija kilibarda (@kilimara) on

Многумина се изненадија од написот под фотографијата каде таа ги испраќа своите 37 години, поради тоа што таа изгледа многу помладо, погледнете:

With friends like this, every day is a #fairytale ….. Pa pa #37 ?

A post shared by marija kilibarda (@kilimara) on