понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Луксуз од мали нозе: Скапоцен накит носи бебето на Ана и Раста (ФОТО)

Луксуз од мали нозе: Скапоцен накит носи бебето на Ана и Раста (ФОТО)

Раста и Ана во август минатата година станаа родители на малата Тара.

Тие ретко споделуваат нејзини фотографии, иако понекогаш знаат да објават кадар каде се наоѓа малечката, но без да го прикажат нејзиното лице.

Дека родителите се обидуваат да ја научат ќерката на брендирана облека покажуваат модните парчиња на брендирани модни куќи.

Раста на својот Инстаграм профил објави фотографија од Тара на која се гледа дека носи Верасече ланче, а фановите за краток период оставија многу коментари, особено такви кои велат дека таа е мала за да носи нешто такво.

… nisam imao gazdu nikad, dok se ti nisi pojavila … moj BOSS! #ljubav #zivot #tara

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

Најнови вести

Коронавирус