сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 61
home Познати

Луксуз од чија цена ќе ви се заврти во главата: Пријовиќ и Живојиновиќ уживаат на Малдиви (ФОТО)

Тие од одморот се фалат и на социјалните мрежи, а Брена покажа дека ужива со шампањ и овошје.
Луксуз од чија цена ќе ви се заврти во главата: Пријовиќ и Живојиновиќ уживаат на Малдиви (ФОТО)

Александра Пријовиќ и семејството Живојиновиќ по Тајланд отпатува на Малдивите. Тие уживаат во топлите предели, а со луксузот се пофалија и на социјалните мрежи.

Имено, Александра, Лепа Брена, Филип, Боба, Виктор и Стефан неколку дена ќе поминат на Малдиви.

Тие од одморот се фалат и на социјалните мрежи, а Брена покажа дека ужива со шампањ и овошје.

Бидејќи вредно работеа цела година, одлучија добро да се одморат и максимално да уживаат, па го избрале еден од најлуксузните хотели во овој дел од светот.

Минимална цена по ноќевање во овој комплекс е 453 евра, а бидејќи тие го избрале најлукзниот дел, цената за една ноќ е околу 1.100 евра.

Најнови вести

Коронавирус