сабота, 18. јануари 2020. Вести денес: 1
home Познати

Луксуз на секаде во дневната соба: Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството (ФОТО)

Луксуз на секаде во дневната соба: Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството (ФОТО)

Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано изненадување.

Имено во домот на Цеца Богдана Родиќ беше пријатно изненадена откако нејзината свекрва и приреди несекојдневно изненадување.

Цеца ја изненади Богдана со роденденска торта, а целата дневна соба беше украсена со роденденски балони.

Фановите веднаш го забележаа луксузот во кој ужива пејачката, а беа и изненадени од нивниот однос, погдленете.