понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 33
home Познати

Лукас ги отвори вратите од својот стан кој го уредувала Соња: Еден детаљ од бањата сакаат да го имаат сите дома, чини цело богатство (ФОТО)

Лукас ги отвори вратите од својот стан кој го уредувала Соња: Еден детаљ од бањата сакаат да го имаат сите дома, чини цело богатство (ФОТО)

Аца Лукас поседува луксузен стан во населбата Вождовац кој со се опремувањето го чинел половина милион евра.

Тој вели дека стилот е на поранешната сопруга Соња. На шега вели дека таа бирала а тој плаќал и не се бунел.

Кога се развеле тој останал само во него и вели дека се чуствува релаксирано кога ќе за завали во дневната соба и ќе заигра Плеј Стејшн на масичката во облик на куфер.

Кујната е како нова бидејќи ретко ја користи, а спалната му е омилен ден каде се одмара по напорните свирки и концерти.

Инаку она што сите го забележаа во неговата бања е големото џакузи кое според познавачите чини близу 5.000 евра.

ЕУРО 2020

Македонија