вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 86
home Познати

Лука Јовиќ се “стопи“ во прегратка со бебето, Софија го покажа синот (ФОТО)

Лука Јовиќ се “стопи“ во прегратка со бебето, Софија го покажа синот (ФОТО)

Манекенката Софија Милошевиќ неодамна се породи и го роди синот Алексеј, а сега објави фотографија и стопи многу срца.

Имено, Софија го сликала партнерот и татко на нејзиното дете Лука Јовиќ, а малиот Алексеј спиел на неговите градите.

Коронавирус