четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 49
home Познати

Лука и Софија добија син: Славните фудбалер и манекенка ја објавија првата фотографија

Лука и Софија добија син: Славните фудбалер и манекенка ја објавија првата фотографија

Српскиот репрезентативец Лука Јовиќ и неговата свршеница Софија Милошевиќ добија син!

Српската манекенка се породи денес и на свет донесе момче, а напаѓачот на Реал Мадрид веднаш се пофали на Инстаграм.

-Нашето момче пристигна,  напиша фудбалерот.

Најнови вести

Локални избори 2021