понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 54
home Познати

Лото водителката ги стисна градите во тесната кошула, а од оваа маска за ноќта на вештерките ќе ви надојдат секакви мисли (ФОТО)

Лото водителката ги стисна градите во тесната кошула, а од оваа маска за ноќта на вештерките ќе ви надојдат секакви мисли (ФОТО)

Водителката на лото во Хрватска овие денови е топ тема во медиумите и тоа поради својата маска за ноќта на вештерките.

Имено телевизиската водителка Паула Чатиповиќ за време на ноќта на вештерките се решила да се маскира во секси ученичка, па така на себе имала тесна бела кошула стискајќи ги градите во неа, карирана сукња, како и мрежести хулахопки.

Од оваа глетка многумина следбеници на нејзиниот Инстаграм профил се препотија, а таа за кратко време доби и различни позитивни коментари.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Paula Čatipović (@paulacatipovic) on

Најнови вести

Коронавирус