четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Лото девојката се стегна во хеланки: Кога Марјана Станојковска прави шпага мажите се препотуваат (ФОТО)

Лото девојката се стегна во хеланки: Кога Марјана Станојковска прави шпага мажите се препотуваат (ФОТО)

Познатата лото девојка од Македонија Марјана Станојковска објави нови провокативни фотографии на својот Инстаграм профил.

Станува збор за фотографии на кои водителката е облечена во тесна опрема за спортување.

Марјана инаку на една од фотографиите ги рашири нозете и направи шпага, погледнете.

Коронавирус