сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 90
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Лото – девојката повторно провоцира со жешка фотосесија (ФОТО)

Лото – девојката повторно провоцира со жешка фотосесија (ФОТО)

Убавата лото-девојка „падна“ на Инстаграм предизвикот.

Марјана Станојковска го покажа своето витко телото во костим за капење, и како за промена таа повторно е со променета боја на коса.

Таа објави провокативни фотографии на кои и припадничките на понежниот пол не останаа рамнодушни.

Црнокосата Маријана во црн костим за капење ги поготвори очите на сите.

 

View this post on Instagram

 

🦂 #skorpionwoman @sf.premium

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Коронавирус