сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 54
home Познати

Лоба: Некултурен створ ми ја лупна колата

Лоба: Некултурен створ ми ја лупна колата

Поп-пејачката Викторија Лоба, се налути. Таа јавно се пожали на социјалните мрежи дека и ја удриле колата на паркинг и се закани дека„ кармата е кучка“.

„Браво за створот некултурен што ми ја лупна колата на паркинг. Европски записник постои, а и карма постои и е кучка невидена само за инфо“, вели Викторија Лоба.