понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Љупка Митрова го избриша Инстаграм профилот, еве ја причината

Љупка Митрова го избриша Инстаграм профилот, еве ја причината

Познатата инфлуенсерка на Инстаграм, Љупка Митрова, го избриша својот Инстаграм профил.

Нејзиниот профил беше со повеќе од 100.000 фанови, се поставува прашањето зошто Љупка го стори тоа и дали повторно ќе го врати.

Обично ваквото бришење на профили кои бројат многу фанови се прави доколку „ја оплескате“ работата, односно ако пуштите во јавност нешто што никој не смее да го види…

Коронавирус