сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 47
home Познати

Листа со 29 барања на Бекамови: Пристигнале во Црна Гора, па барале најлуди нешта

Листа со 29 барања на Бекамови: Пристигнале во Црна Гора, па барале најлуди нешта

Познатиот пар Викторија и Дејвид Бекам одморот го поминуваат во Црна Гора, на Свети Стефан.

Папараците секојдневно се обидуваат да направат некоја фотографија…

Како и што се очекуваше тие барале да се почитува нивната приватност за време на летниот одмор.

Поканата за на Црногорското приморје, Бекамови ја добиле од пријател кој им ветил потполна приватност.

Сепак и покрај тоа тие имале 29 барања кои требало да се исполнат.

– Да можат да уживаат на островот без папараци и фанови, бил еден од условите, а на списокот имало барања поврзани за лежалките и одалеченоста од други лежалки, специјална исхрана, вода кое семејството ја конзумира, но и проток на кислород на двата луксузни апартмани каде се сместени. Секако требало да има поглед кон морето од апастрамните и звучна изолација.

Пред вратата стои обезбедување кое потпишало договор да не откриваат детали за однесувањето на семејството, а додека собарките имаат договорено време кога да влезат, но без мобилни тлефони, за да не може да фотофрафирааат во каква сосојба ја оставиле собата Бекамови – вели извор кој во моментот престојува на Свети Стефан.

Тие нон стоп имаат на услуга шофер и обезбедување кое ги следи од дистанца.