четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 128
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Линдзи Вон повторно се разголи на плажа- наместо во рајскиот остров сите гледаа во нејзиниот задник (ФОТО)

Линдзи Вон повторно се разголи на плажа- наместо во рајскиот остров сите гледаа во нејзиниот задник (ФОТО)

Американската скијачка Линдзи Вон повторно ја воодушеви јавноста откако се пофали на социјалните мрежи со нова провокативна фотографија.

Вон која до неодамна беше во центарот на секс скандал овој пат се одлучи да се пофали како се сонча на плажа, но во прв план беше нејзиниот секси задник.

Инаку скијачката во моментов се одмора од напорната сезона и учеството на зимските олимписки игри.

Коронавирус