понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 179
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

Линдзи Вон повторно се разголи на плажа- наместо во рајскиот остров сите гледаа во нејзиниот задник (ФОТО)

Линдзи Вон повторно се разголи на плажа- наместо во рајскиот остров сите гледаа во нејзиниот задник (ФОТО)

Американската скијачка Линдзи Вон повторно ја воодушеви јавноста откако се пофали на социјалните мрежи со нова провокативна фотографија.

Вон која до неодамна беше во центарот на секс скандал овој пат се одлучи да се пофали како се сонча на плажа, но во прв план беше нејзиниот секси задник.

Инаку скијачката во моментов се одмора од напорната сезона и учеството на зимските олимписки игри.