понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 172
home Познати

Линдзи Вон го сонча за*никот во танга на Бахамите-кога жените го видоа нејзиното момче посакаа да не се во нејзина кожа (ФОТО)

Линдзи Вон го сонча за*никот во танга на Бахамите-кога жените го видоа нејзиното момче посакаа да не се во нејзина кожа (ФОТО)

Линдзи Вон откако го остави скијањето има премногу слободно време.

Наместо да се подготвува во некој зимски центар за новата сезона таа со вереникот замина на Бахамите.

 

View this post on Instagram

 

Until next time Bahamas… 👋🏻 #sadtoleave #nofilter

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

 

View this post on Instagram

 

You make my life better. I love you @subbanator

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

Парот таму навистина се опушти а Линдзи покажа дека на 36 години има прекрасен задник и дека гордо го покажува.

Инаку дел од женските фанови на нејзиниот Инстаграм коментираа дека не сакат да се во нејзина кожа особено откако го видоа нејзиното секси црно момче.

Најнови вести

Коронавирус