среда, 7. декември 2022. Вести денес: 58
home Познати

Лима позира топлес: Вакво тело измамува воздишки кај мажи и жени (ФОТО)

Лима позира топлес: Вакво тело измамува воздишки кај мажи и жени (ФОТО)

Бразилската манекенка Адријана Лима (40) ги изненади обожавателите на социјалните мрежи со нова разголена фотографија, со која направи хаос.

Адријана позирала во гардеробер, каде што на себе носела само гаќички, додека голите гради ги покрила со рацете.

Таа самоуверено застанала пред фотообјективот со голи гради и уште еднаш покажала зошто важи за една од најатрактивните манекенки на светот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)

Qatar 2022