сабота, 28. март 2020. Вести денес: 108
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Лима има ново момче: Брзо го заборави турскиот писател, сега е во рацете на Емир (ФОТО)

Лима има ново момче: Брзо го заборави турскиот писател, сега е во рацете на Емир (ФОТО)

Адријана Лима ја надмина разделбата со турскиот писател Метин Хара и има нова љубов од Турција.

Згодната Бразилка беше фотографирана со Емир Ујар на Миконос.

38-годишниот модел носеше долг фустан за на плажа додека се релаксираше со 37-годишниот бизнисмен.