вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Лима има ново момче: Брзо го заборави турскиот писател, сега е во рацете на Емир (ФОТО)

Лима има ново момче: Брзо го заборави турскиот писател, сега е во рацете на Емир (ФОТО)

Адријана Лима ја надмина разделбата со турскиот писател Метин Хара и има нова љубов од Турција.

Згодната Бразилка беше фотографирана со Емир Ујар на Миконос.

38-годишниот модел носеше долг фустан за на плажа додека се релаксираше со 37-годишниот бизнисмен.

 

Најнови вести

Коронавирус