понеделник, 10. мај 2021. Вести денес: 176
home Познати

Лила во жешко издание и длабоко деколте ја отвори летната сезона (ФОТО)

Лила во жешко издание и длабоко деколте ја отвори летната сезона (ФОТО)

Познатата водителка Лила Филиповска пред почетокот на летната сезона веќе успеа да посети неколку места за одмор каде го покажа своето вито тело.

Па така Лила и овојпат ги остави фановите без зборови позирајчи во бел едноделен костим за капење во кој во преден план беа нејзините гради.

Таа исто така објави и фотографија во базен , па летната сезона може да почне.

Коронавирус