недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 58
home Познати

Лила влезе во филм: Македонската водителка мисли дека е Хурем Султан (ВИДЕО)

Лила влезе во филм: Македонската водителка мисли дека е Хурем Султан (ВИДЕО)

Една од најпопуларните водителки во Македонија, Лила Филиповска, деновиве е во Турција.

Лила секојдневно споделува фотографии и видеа од прекрасната Анталија, но сега таа се стави во улога на Хурем Султан.

Имено Лила облече долг црвен фустан, а на главата стави круна, а во позадина свиреше музиката од познатата турска серија „Величенствениот“

Погледнете како изгледа Лила во улога на Хурем Султан:

Најнови вести

Коронавирус