петок, 27. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Лила г*ла во запенета када- погледот кон неа буди валкани мисли (ВИДЕО)

Лила г*ла во запенета када- погледот кон неа буди валкани мисли (ВИДЕО)

Бањата е едно од омилените места на Лила Филиповска каде што обожава да позира, независно дали е дома или во некоја од хотелските соби каде е чест гостин.

Во када, до када, запенета, на светло или во мрак, Лила има безброј вакви фотографии кои го пополнуваат нејзиниот ултра популарен профил на Инстаграм.

Додуша, повеќето од настанатите фотогфравии имаат за цел промоција на одредени производи кои таа ги рекламира, но во секој случај, бањата е едно од најчестите места каде се фотографира.

Овој пат, нашата најпозната водителка се опушташе во запенетата гада само со пешкир на главата, а окоу себе имаше запалени свеќи за совршена атмосфера.

Додека се мачкаше со пилингот и ги поткренаше убавите носе, Лила ја разбуди фантацијата на следбениците од посилниот пол кои сакаа да и прават друштво.

Други пак и порачаа дека таа заслужува кралски третман!

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Недела навечер…уживање и одмор пред уште една напорна и исполнета недела. И вистински момент за нега на кожата, зошто знаете “кожа памти” Нежен пилинг за лице и тело и подмладување и изедначување на неправилностите на кожата #arabicacoffeescrub by me ❤️ . ARABICA COFFEE BODY SCRUB Пилинг за лице и тело 200 гр Пилинг за длабоко чистење на кожата на лицето и телото. Претставува богата комбинација од кафе арабика, масло од кокос, сладок бадем, макадамија и сол од Мртво море. Директно ги потхранува и регенерира оштетените клетки. Ја подобрува циркулацијата, ги обновува клетките, ја хидрира и ја разубавува кожата. Помага против целулит, егзема, акни и стрии. Овој пилинг се користи еднаш до два пати неделно и се нанесува на мокра кожа. Ефектот е свиленкаста, еластична и хидрирана кожа со подобрена текстура и беспрекорно подмладена со блескав сјај ❤️❤️❤️ Ова екслузивно пакување е лимитирана едиција 🔥 . Повеќе инфо во пораки . Ајде да блескаме заедно 🦋🦋🦋

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Коронавирус