понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Лидија Вукичевиќ во бикини објасни како се прави „стој на раце“ – повеќе од јасно е каде зумираат сите (ФОТО)

Лидија Вукичевиќ во бикини објасни како се прави „стој на раце“ – повеќе од јасно е каде зумираат сите (ФОТО)

Актерката Лидија Вукичевиќ (58) веќе неколку дена одмара во Египет, од каде што веќе ги воодушеви обожавателите со фотографии во бикини. Сепак, таа покажа дека нема крај на изненадувањата, кога таа изведе движење по гимнастика среде плажа.

Имено, актерката објави видео во кое изведува „стој на раце“ во бикини и напиша:

– Кој сака да работи, има работа. Одржувам часови по атлетика на плажа, не мирувам, чао – се пошегува Лидија.

„Сите што го свртевме телефонот“, „Па, сè ќе изгори таму како што е сега жешко“, „Ох, што би било ова“, „Честитки“, се само некои од коментарите на воодушевените обожаватели.

Она што фановите исто така забележаа е дека Лидија носи танга костим за капење, а со оглед на тоа дека е во шестата деценија од животот, многумина беа воодушевени што може да го облече.

Коронавирус