понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 80
home Познати

Лидија Вукичевиќ не престанува да провоцира: Атрактивната актерка од култниот серијал „Жикина династија“ се сликаше сосема гола (ФОТО)

Лидија Вукичевиќ не престанува да провоцира: Атрактивната актерка од култниот серијал „Жикина династија“ се сликаше сосема гола (ФОТО)

Атрактивната актерка од од култниот серијал „Жикина династија“ Лидија Вукичевиќ (58) не престанува да провоцира.

Овој пат, таа на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која што е речиси гола.

Имено, згодната актерка на која можат да и позавидат многу помлади нејзини актерки се фотографираше во купатило, а во преден план ги истакна нејзините долги нозе и сексапилно дело, за што доби и бројни комплименти.

Коронавирус