сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 23
home Познати

Лидија Вукичевиќ најсекси во животот – со разголени гради и поткренато мини (ФОТО)

Лидија Вукичевиќ најсекси во животот – со разголени гради и поткренато мини (ФОТО)

Српската актерка Лидија Вукиќевиќ често знае да ги остави припадниците на посилниот пол без здив, а многумина се воодушевени од тоа колку совршено изгледа дури и на 57-годишна возраст.

Лидија често со следбениците на Инстаграм знае да ги споделува фотографиите од кои се гледа како ужива во секојдневието, но на повеќето ги покажува долгите нозе и виткото тело.

Така беше овој пат кога актерката реши да се фотографира пред огледалото на бањата. Лидија носеше прекраток фустан со принт кој ги истакнуваше нозете и бујните гради од длабокото деколте.

„Најдобрите се од бањата“, напиша Лидија Вукичевиќ под фотографијата што ја објави.

Коронавирус