четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Лице на ангел, но изгледот ве тера на грев: Карлеуша во најжешко и топлес изание до сега (ФОТО)

Лице на ангел, но изгледот ве тера на грев: Карлеуша во најжешко и топлес изание до сега (ФОТО)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша со нови фотографии, дури можеби и уште по провокативни од претходните кога се фотографираше само во танга, ги остави сите без зборови.

Имено, карлеуша позираше во топлес издание, на себе носеше само широки, откопчани и спуштени фармерки, при што се чини дека истите ќе и се спуштат секој момент.

Таа се фотографираше во „опасни“ пози и изгледа брутално секси.

Карлеуша огромните гради ги покри само со раце, но овој пат малку повеќе откри и малку повеќе дозволи фановите да се препуштат на фантазиите.

А видеото од топлес изданието на Карлеуша погледнете ги во продолжение:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Коронавирус