понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 83
home Познати

Лице како на млада девојка – Неда Украден позираше без грам шминка на 70 години, фановите не им веруваат на сопствените очи (ФОТО)

Лице како на млада девојка – Неда Украден позираше без грам шминка на 70 години, фановите не им веруваат на сопствените очи (ФОТО)

Пејачката Неда Украден оваа пролет со полна пареа започна да се подготвува за летото и повторно да заблеска во бикини на плажа.

Таа е една од многуте пејачки кои води грижа за својата кожа и изглед, а овој пат пејачката сподели со фановите и како изгледа без грам шминка на себе.

Неда иако ја гледаме често во бикини на плажа, ретко кој ја видел пејачката без шминка на себе на свој 70 години.

„Пролетта на моето рамо дојде, дојде добата која после долгите месеци поминати дома ќе се вратиме во живот. чистењето и негата на кожата се неопходни. Идеме да се разбудиме“, порача пејачката со фотографија објавена на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden)

Најнови вести

Коронавирус