петок, 29. јули 2022. Вести денес: 125
home Познати

Лепа Брена уловена во бикини на скриена плажа во Црна Гора – во вакво издание никогаш не сте ја виделе (ФОТО)

Лепа Брена уловена во бикини на скриена плажа во Црна Гора – во вакво издание никогаш не сте ја виделе (ФОТО)

Фолк пејачката заедно со семејството и пријателите ужива во Црна Гора , далеку од  гужвата и од очите на јавноста.

Папараците успеале да ја уловат Лепа Брена како никогаш до сега.

Имено пејачката била во бикини и се забавувала во водата скокајќи од луксузната јахта, погледнете.

Коронавирус