вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Лепа Брена уловена во бикини на скриена плажа во Црна Гора – во вакво издание никогаш не сте ја виделе (ФОТО)

Лепа Брена уловена во бикини на скриена плажа во Црна Гора – во вакво издание никогаш не сте ја виделе (ФОТО)

Фолк пејачката заедно со семејството и пријателите ужива во Црна Гора , далеку од  гужвата и од очите на јавноста.

Папараците успеале да ја уловат Лепа Брена како никогаш до сега.

Имено пејачката била во бикини и се забавувала во водата скокајќи од луксузната јахта, погледнете.

Парламентарни избори 2020