четврток, 22. август 2019. Вести денес: 135
home Познати

Лепа Брена се врати од луксузниот одмор на Бора Бора и откри еден детаљ од кој естрадата занеми (ФОТО)

Лепа Брена се врати од луксузниот одмор на Бора Бора и откри еден детаљ од кој естрадата занеми (ФОТО)

Балканската пејачка Лепа Брена овој период од годината секогаш со години наназад го користи за одмор и релаксација на далечни тропски дестинации далеку од студениот Балкан.

Таа оваа година покрај Австралија каде беше на турнеја, замина и за Бора Бора од каде со фановите секојдневно го споделуваше луксузот во кој што ужива.

 

View this post on Instagram

 

Simply the best😍💋❤️#hajdedasevolimo #srecnazena #udjislobodno #bolisineprolazis #zarjevaznodalsepevailipjeva 🎼🎼🎼

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

За српските медиуми таа откако се врати во Белград изјави дека за време на ова патување од еден месец сменила вкупно 18 авиони.

 

View this post on Instagram

 

Nezaboravan odmor🥰#hajdedasevolimo #srecnazena #udjislobodno #bolisineprolazis #zarjevaznodalsepevailipjeva

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Таа заедно со сопругот, и двата сина Виктор и Стефан посетија повеќе егзотични места од кое последното Бора Бора им остави најголем впечаток на фановите.