сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 23
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Лепа Брена се релаксира во када: Пејачката ги снимаше голите нозе, а во следниот кадар ги изненади фановите (ФОТО)

Лепа Брена се релаксира во када: Пејачката ги снимаше голите нозе, а во следниот кадар ги изненади фановите (ФОТО)

Познатата пејачка Лепа Брена, после настап на првиот ден во Новата година очигледно се смрзна, па се обиде да се загрее со топла купка.

Брена на својот Инстаграм профил објави видео во када полна со пена, а потоа и уште едно кратко видео во кое е облечена во волнени чорапи.

По објавување на видеото од када нејзините обожаватели со поделени реакции.

Најнови вести

Коронавирус