среда, 18. мај 2022. Вести денес: 192
home Познати

Лепа Брена пристигна во Црна Гора за Новата година и еве што прво направи, а од нејзиниот хонорар ќе ви се слоши (ФОТО)

Лепа Брена пристигна во Црна Гора за Новата година и еве што прво направи, а од нејзиниот хонорар ќе ви се слоши (ФОТО)

Една од најголемите фолк ѕвезди Лепа Брена новата година ќе ја дочека во Црна Гора во еден луксузен хотел.

Таа пристигна денеска и веднаш најде време за одмор и кафе низ црногорското приморје.

Пејачката која е една од најплатените на Балканот за најлудата ноќ ќе заработи хонорар од 100 илјади евра.

-Менаџментот на хотелот по секоја цена ја сакал Брена за Новата година, па поради тоа не штедеа за нејзиниот хонорар, како и на украсување на салата во која гостите ќе ја дочекаат новата година, вели еден извор за српските медиуми.

Најнови вести

Коронавирус