вторник, 20. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

Лепа Брена по два месеци се врати во Белград и одржа итен состанок – еве кога ќе биде свадбата на деценијата

Лепа Брена по два месеци се врати во Белград и одржа итен состанок – еве кога ќе биде свадбата на деценијата

Лепа Брена по два месеца одмор на Азурниот брег и Јадранското море, конечно се врати во Белград и одржала итен семеен состанок со синот Виктор.

-Брена досега не се мешаше во нивната врска бидејќи многу ја засака Сандра која е од добро семејство. Меѓутоа, еден нивен заеднички пријател и кажа на пејачката дека Виктор планира да се жени до крајот на годината, па Брена сакаше да слушне лично од него, вели извор близок на семејството.

Брена го прашала Виктор дали планира да се жени до крајот на годината, а тој одговорил дека не знае.

Фолк ѕвездата го посоветувала најдобро тоа да го направи следната година.

Како што пишуваат медиумите, младиот Живојиновиќ сега штеди за стан кој планира да го купи на почетокот на следната година.

Коронавирус