вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Лепа Брена на роденденот на Филип се појави со огромен вентилатор: Не му го подари, еве зошто го носи со себе

Лепа Брена на роденденот на Филип се појави со огромен вентилатор: Не му го подари, еве зошто го носи со себе

Пејачката Лепа Брена пристигна на прославата за роденденот на Филип Живојиновиќ, а сите беа изненадени кога видоа дека донела вентилатор со себе кој стоел надвор пред вратата.

Поточно, Брена се возела во автомобилот до самиот ресторан, а кога се паркирала, прво позирала пред собраните медиуми, а потоа се вратила по вентилаторот кој и помогнале да го носи.

Додека присутните ја гледале во чудо, таа со насмевка објаснила дека го носи со себе затоа што е жешко и дека ќе го внесе и во локалот.

Малку чудно, нели?

Најнови вести

Коронавирус