сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

Лепа Брена му го честиташе роденденот на својот брат- а кога ќе дознаете кој е тој нема да им поверувате на сопствените очи (ФОТО)

Лепа Брена му го честиташе роденденот на својот брат- а кога ќе дознаете кој е тој нема да им поверувате на сопствените очи (ФОТО)

Српската пејачка Лепа Брена преку Инстаграм му го честиташе роденден на својот брат Фарук и тоа на посебен начин.

Избра филтер со симпатични светкави уши и му ја испеа „Среќен роденден“ на англиски јазик.

Пејачката исто така објави и фотографија со својот брат кој исто така е познат пејач.

Таа под фотографијата напиша „Среќен роденден на мојот драг брат Фарук“.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020