понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 131
home Познати

Лепа Брена и Боба на семеен одмор на Тајланд: Протекоа видеа снимени од синот Стефан

Лепа Брена и Боба на семеен одмор на Тајланд: Протекоа видеа снимени од синот Стефан

Брена и Боба со целото свое семејство деновиве е на одмор на Тајланд.

Со нив се и синовите Стефан, Филип, најстариот син на Боба со девојката Александра Пријовиќ и Виктор со девојката.

И додека сите тие објавуваат избрани фотографии и видеа од најубавите моменти од патувањето, Стефан на својот инстаграм-профил објави кус клип каде што се гледаат Брена и Боба како спијат во хотелската соба.

Ова не е прв пат Лепа Брена и Боба Живојиновиќ семејно да заминат на пат околу светот.

Пред некоја година друштво, покрај синовите, им праваеа и снаите и сега веќе тоа стана традиција семејно да се патува на одмор.

Минатата година Брена им се пофали на следбениците на Инстаграм со фотографии од посетатата на знаменитостите на првата дестинација – Дубаи.

Коронавирус